Інтер’єр бібліотеки

Бібліотека відкриває читачу свої скарби за допомогою відкритого доступу до фондів, каталогів і картотек, книжкових виставок і тематичних поличок. Контент рубрики «Фотогалерея» ілюструє інтер’єр бібліотеки, комфортні умови для читачів, книжкові виставки які розкривають фонди бібліотеки, діяльність бібліотеки та її досягнення.

Наша бібліотека – територія натхнення і комфорту

Наша бібліотека – територія натхнення і комфорту. «Фотогалерея» ілюструє те, як читачі із задоволенням спілкуються в бібліотеці, працюють з книгою, з комп’ютером в мережі Інтернет.

Книжкові виставки

Бібліотечні уроки

З метою формування в учнів інформаційної культури, здобуття ними бібліотечно-бібліографічних знань бібліотекою проводяться бібліотечні уроки: «Подорож до Країни Мудрої Книги» (1 кл.), «Структура книги» (2кл.), «Вибір книги в бібліотеці» (3 кл.), «Твої перші енциклопедії», «Каталоги і картотеки шкільної бібліотеки» (3кл.), «Подорож до казки», «Веб – сторінка бібліотеки на сайті школи» (5 кл.), «Безпека в Інтернет - середовищі». (7кл.), «Довідковий та бібліотечно – бібліографічний апарат бібліотеки», «Методика самостійної роботи з книгою» (10 кл.), «Книга і Інтернет: сучасне і майбутнє».

Кiлькiсть переглядiв: 167