/Files/images/Бібліотека/безпека.jpg

Кількість дітей - користувачів Інтернету щодня збільшується. Незважаючи на безумовно позитивну роль сучасного Інтернету (пошук додаткової інформації до занять, завантаження улюблених книг, фільмів, мультфільмів, спілкування с друзями у соціальних мережах) існують реальні ризики небезпеки у його використанні. Щороку в другий вівторок лютого в Європі святкується День безпечного Інтернету. В Україні цей день відзначається з 2009 року завдяки ініціативі компанії «Майкрософт». За підтримки Міністерства освіти і науки України, члена Коаліції за безпеку дітей, було створено освітній сайт «Онляндія-безпечна веб-країна». Всі бажаючі можуть отримати необхідну інформацію на сайті http://disted.edu.vn.ua/media/bp/html/etusivu.htm
Пам’ятка юному користувачу Інтернету

/Files/images/Бібліотека/учні.jpg

http://4book.org/uchebniki-ukraina/ - Електронні підручники

http: //www.4uth.gov.ua/ - сайт Державної бібліотеки для юнацтва.
http: //www.chl.kiev.ua/ - сайт Національної бібліотеки України для дітей.
http://www.chl.kiev.ua/default.aspx?id=5677 - журнали он-лайн. Національна бібліотека України для дітей
http: //korolenko.kharkov.com/ - Харківська державна наукова бібліотека ім. В.Г. Короленка.
http://www.abetka.ukrlife.org - сайт для наймолодших читачів та дбайливих батьків, які прагнуть прищепити дітям любов до читання.
http://ukrlib.com.ua - найкраща бібліотека української літератури. Тут можна безперешкод завантажити книжки українських авторів і український переклад найвідоміших світових письменників. Вражає неймовірна кількість критичних статей, рефератів, стислих переказів творів та інших матеріалів.
http://poetyka.uazone.net - бібліотека української поезії. На сайті представлені різні періоди української поезії, переклади зарубіжних авторів та народні пісні. Абетковий покажчик поетів дуже зручний для користування.
http://bibl.kharkiv.ua/ - Харківська обласна бібліотека для дітей
http://www.ae-lib.org.ua/ - бібліотека світової літератури
http://www.kazka.in.ua/ - Проект «Українська казка»
http://www.chl.kiev.ua/default.aspx?id=5647 - Енциклопедії
http://ostriv.in.ua/ - острів знань
Кiлькiсть переглядiв: 83