Історія театрального мистецтва в Україні. Створення Харківського драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка.
Шкільна бібліотека – місце першоджерел, до якого звертаються учителі і учні. Наявність у бібліотечних фондах не лише матеріалів на паперових носіях, а й аудіовізуальних, електронних ресурсів, можливість використання Інтернет ресурсів, а також постійне їх оновлення дають змогу користуватися можливостями бібліотеки під час проведення звичайних уроків не тільки з мови і літератури, а й з інших предметів.
Нещодавно у стінах бібліотеки відбувся урок з української літератури за темою «Історія українського театру». Учні, під керівництвом вчителя української мови та літератури О.І. Онищенко, занурилися у часи виникнення перших театрів в Україні та створення одного з найкращих театрів нашої країни – Харківського академічного українського драматичного театру імені Т. Г. Шевченка.

/Files/images/Бібліотека/IMG_4427.jpg

/Files/images/Бібліотека/IMG_4429.jpg

Учениці 10-А класу Іванова Катерина та Пащенко Софія представили свої презентації з історії театрального мистецтва в Україні від перших народних вертепів та аматорських гуртків до драматичних театрів.

/Files/images/Бібліотека/IMG_4430.jpg

Завідуючий бібліотекою Л.В. Нгуен ознайомила десятикласників з драматичними творами українських та зарубіжних авторів, з книгами про їх життя і творчість.

/Files/images/Бібліотека/IMG_4445.jpg