• Новини школи

Свято для дітей пільгових категорій Дзержинського району до Дня Святого Миколая

2014-12-18

/Files/images/14_18.12_1.JPG
18.12.2014 року о 12.30у приміщенні ТРЦ "Французький бульвар" (розважальний центр "Шато Ледо") відбулося свято для 140 дітей пільгових категорій Дзержинського району до Дня Святого Миколая.
На заході були присутні голова Адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради В.Котковський, керівники навчальних закладів, учні, вчителі.
Діти пільгового контингенту взяли участь у новорічній інтермедії з Дідом Морозом і Снігуронькою, переглянули мультиплікаційний фільм "Пінгвіни Мадагаскара", покаталися на катку та ролледромі, пограли у боулінг.
Після свята діти отримають солодкі подарунки від Харківського міського голови Геннадія Кернеса і народного депутата України Валерія Писаренка.