• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Охорона праці

Одним з пріоритетних напрямків діяльності школи є створення належних, безпечних і здорових умов праці, ефективної системи управління охороною праці, підвищення рівня безпеки праці шляхом проведення постійного технічного нагляду за станом обладнання, удосконалення його надійності та безпечності, створення нешкідливих та безпечних умов праці, проведення навчання, професійної підготовки і підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці.

Служба охорони праці тримає під постійним контролем питання дотримання вимог нормативно-правових документів з охорони праці в навчальному закладі, організації контролю за додержанням працівниками правил поводження з машинами, механізмами, устаткуванням та пристроями, використанням засобів колективного та індивідуального захисту, виконанням робіт відповідно до вимог з охорони праці.

З метою профілактики виникнення інфекційних захворювань у дітей та профзахворювань, виконання вимог приписів РайСЕС в школі велась відповідна робота.

У закладі освіти планово і систематично проводиться пожежно-профілактична робота: наказами призначені відповідальні особи за протипожежну безпеку на об’єктах, затверджені графіки чергування персоналу, розроблені плани евакуації та інструкції з пожежної безпеки. Проведено заміри опору ізоляції електромереж, школа забезпечена засобами пожежної безпеки, в школі організована дружина юних пожежників, проведені засідання пожежно-технічних комісій з питань функціональних обов’язків, проведено перевірки пожежного стану допоміжних, технічних і підвальних приміщень.

Кiлькiсть переглядiв: 146