Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтеся з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи вчителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник, і починається навчальний рік.

СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ „ВЕСЕЛІ СТАРТИ”.

Розвивають спритність, увагу, кмітливість, виховувають любов до фізкультури, почуття дружби, колективізму.

КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ

Спортивно-розважальне свято.

ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок готують учні всім учителям.

НОВОРІЧНИЙ СЕРПАНТИН

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Для майбутніх першокласників учні молодшої школи готують презентацію та святковий концерт.

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ

Учителі та учні школи проводять святковий концерт, виставку стенгазет, малюнків.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і в теплій атмосфері. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України, звучать теплі й добрі слова привітань гостей, учителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються грамотами, дипломами за участь в олімпіадах, конкурсах та інших позашкільних заходах.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити, і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники йдуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

У 2011-2012 навчальному році у коло шкільних традицій увійшли:

Місячник безпеки життєдіяльності;

Конкурс інсценованої пісні;

Виставка – поробок з природного матеріалу „Щедрість рідної землі”;

Благодійний ярмарок солодощів;

Свято “Прощання з букварем”;

Театралізоване „Свято Миколая”;

Змагання „А ну-мо, хлопці!”;

Театралізовані „Шевченківські свята”;

Свято „Презентація початкової школи”;

Свято „Народжений бути унікальним” – хвала обдарованим дітям;

Екологічна акція: „Моя школа – мій рідний дім”.