про роботу ДЮГО « Слобожанець» ХЛ № 159

2023/2024 навчальний рік

ДЮГО "Слобожанець" починає випускати щомісячно газету.

Випуск №1 Випуск №2

2022/2023 навчальний рік

Наразі наші захисники потребують моральної підтримки, теплоти сердець українців. Бійцям вкрай важливо знати, що про них пам’ятають і на них чекають. Тож сподіваємося, що обереги, створені своїми руками, зігріють воїнів душевним теплом, оберігатимуть їх від ворожих куль та допоможуть здобути перемогу і мир для нашої України.

Саме з цього приводу ДЮГО «Слобожанець» ХЗОШ № 159 разом з Благодійною Організацією "Європейський Благодійний Фонд "Червона Калина" проводив шкільну акцію «Підтримай героя».

Для участі потрібно було зробити будь-який оберіг ( браслет-плетіння, брелок з бісеру, маленьку ляльку-мотанку), також для оберегу необхідно було зробити мішечок (коло з тканини 10-15 см, продіти шворку), туди вкласти оберіг і якийсь смаколик.

Усі обереги учасників акції передані до міського шпиталю та бійцям на фронт.

/Files/images/2022/velikden/В0.jpg /Files/images/2022/velikden/В3.jpg /Files/images/2022/velikden/В2.jpg

Центр волонтерства та шефської допомоги «Добре серце» у 2019/2020 навчальному році проводив наступні заходи:

1. Гуманітарна допомога селу Євсуг (Луганська область)

2. Допомога дітям селища Широкий (Луганська область)

Центр волонтерства та шефської допомоги «Добре серце» у 2015/2016 навчальному році проводив наступні заходи:

1. Допомога воїнам АТО 92 омбр

2. Стихійному будинку –інтернату для людей похилого віку п. Евсюг Біловодського району Луганської області.

Завантажити інформацію про волонтерську роботу