/Files/images/Стоп-булинг.jpg

План роботи
комунального закладу Харківський ліцей № 159 Харківської міської ради
щодо профілактики булінгу в освітньому середовищі 2023/2024 н.р.
№ з/пЗміст діяльностіТермін виконанняВиконавціПідсумок
1Обговорити питання протидії булінгу (цькування) на батьківських зборахДо 10.09класні керівники, заступник директора з ВР Скляр К.А.
2Обговорити питання протидії булінгу (цькування) на засіданнях методичного об’єднання класних керівниківПротягом рокузаступник директора з ВР Скляр К.А.
3Проведення заходів в рамках Всеукраїнського тижня права «Стоп булінг»Вересеньчлени антибулінгового комітету
4Вивчення законодавчих документів щодо питання булінгу антибулінговим комітетомВересеньчлени антибулінгового комітету
5Тренінг для здобувачів початкової школи «Як навчити здобувачів освіти безпечної освіти в Інтернеті»Листопадвчителі інформатики
6Проведення круглого столу для педагогічного колективу «Безпечна школа. Маски булінгу»Груденьзаступник директора з ВР Скляр К.А., практичний психолог Назарова М.О.
7Провести цикл бесід представниками Управління патрульної поліції в Харківській області в рамках проєкту Шкільний офіцер поліціїЗа графікомзаступник директора з ВР Скляр К.А.
8Провести декаду бесід представниками правопросвітницької системи безоплатної правової допомогиПротягом рокузаступник директора з ВР Скляр К.А.
Години психолога спрямовані на запобігання та протидію булінгу (цькування)
9Година психолога за темою: «Що таке булінг та кібербулінг?» (5 – 9 класи)Жовтеньпрактичний психолог Назарова М.О.
10Година психолога за темою: «Вчимось жити в мирі та злагоді» (1 – 2 класи)Жовтеньпрактичний психолог Назарова М.О.
11Година психолога за темою: «Як помиритися після сварки?» (3 – 4 класи)Жовтеньпрактичний психолог Назарова М.О.
12Корекційно-розвивальна робота Програма «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» (7 клас)Жовтень - квітеньпрактичний психолог Назарова М.О.
13Корекційно-розвивальна робота Програма «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» (8 клас)Жовтень - квітеньпрактичний психолог Назарова М.О.
14Корекційно-розвивальна робота Програма «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» (9 клас)Жовтень - квітеньпрактичний психолог Назарова М.О.

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)»

Протидія булінгу (сайт МОН України)

Веб-сайт ЮНІСЕФ, на якому школярі та батьки можуть знайти інформацію про булінг, його наслідки та можливі дії для подолання цієї проблеми

Права та обов’язки учасників освітнього процесу стосовно протидії та запобігання булінгу (цькуванню)