/Files/photogallery/Євроклуб 23.jpg

План роботи шкільного євроклубу "Euroline" на 2022/2023 н.р.

№ з/п Місяць Заходи Відповідальні
1
Вересень Розширене засідання Ради євроклубу “Euroline». Заходи до Дня європейських мов (5-11 кл.) (26 вересня)
2
Жовтень 16 жовтня – Віртуальна подорож країнами ЄС: “Цікава Європа”
3
Листопад Тиждень, присвячений Міжнародному Дню толерантності (16 листопада)
4
Грудень Засідання євроклубу на тему «Виховання в Європі»
5
Січень Конкурс малюнків, вікторина «Україна – європейська держава»
6
Лютий Квест “Відома — невідома Європа”
7
Березень Творчий конкурс “Україна — Європейська країна”(4 - 6 кл.)
8
Квітень Бесіда для молодших евроклубовців “Смітити не можна переробляти”
9
Травень Підготовка до святкування Дня Європи в Україні.

Шкільний євроклуб "Euroline"

Одним із пріоритетних напрямків стратегічного розвитку України є інтеграція нашої держави до Європейського співтовариства. Завданням сучасної школи є сприяння розвиткові демократичної культури, формуванню політико-правових і соціально-економічних знань. Європейська інтеграція була і залишається для України одним із головних пріоритетних напрямків у зовнішній політиці й усьому процесі розвитку нашої незалежної держави.

Євроклуб – це форма добровільної організації молоді, що сприяє творчій реалізації та громадянській освіті її членів, залученню молоді до участі в європейських ініціативах, інформуванню з питань європейської інтеграції. Головною метою діяльності євроклубів є ознайомлення учасників та місцевої громади з Європейським Союзом і з Європою у цілому. Серед завдань євроклубів одне із чільних місць посідає пізнання Європи починаючи із власного краю, міста, регіону, держави, як європейської території. Вивчення звичаїв і традицій народів Європи допоможе чітко позиціонувати власну традиційну і сучасну етнічну культуру.

Таким чином, діяльність євроклубу за час існування в нашій школі № 159 довела свою актуальність. Вона захоплює молодь, стимулює ініціативу і творчість, виховує любов до української культури і повагу до інших народів, допомагає самореалізації у великій об’єднаній Європі. Головною метою клубу «Euroline» є ознайомлення учасників з загальноєвропейськими демократичними цінностями, способом життя і культурою інших країн Європи, уміння представити власну культуру, країну, спосіб життя.