Виховною метою школи визначено виховання та всебічний розвиток особистості учня на основі формування життєво важливих цінностей учня, єдності всіх суб’єктів виховної діяльності: дітей, батьків, учителів, громадськості.

Пріоритетними напрямками виховної роботи є:

- утвердження принципів загальнолюдської моралі, формування морально-етичних якостей, світоглядної свідомості і ціннісних орієнтацій;

- виховання духовної культури, сприяння розвитку різноманітних форм дозвілля, організація масових шкільних заходів: концерти, виставки творчих робіт і малюнків, конкурси;

- розвиток індивідуальних здібностей, талантів, забезпечення умов їх реалізації;

- формування високої мовної культури;

- забезпечення духовного взаємозв’язку поколінь, виховання поваги до батьків, жінки, матері, культури та історії рідного народу;

- виховання поваги до Конституції, законів України, національної символіки;

- формування національної самосвідомості, любові до рідної землі, свого народу, бажання працювати для розвитку держави, готовності її захищати;

- забезпечення повноцінного фізичного розвитку дітей, охорони та зміцнення їх здоров’я.

- формування у дітей та молоді почуття патріотизму, духовної та психологічної готовності до виконання громадянського та конституційного обов’язку щодо захисту Вітчизни;

-формування інклюзивної шкільної громади ( соціальна інклюзія, навчальна інклюзія, фізична інклюзія).

Головною метою національної системи виховання є набуття молодим поколінням національного аспекту, успадкування духовних надбань українського народу, формування фізичної досконалості молоді та її художньо-естетичної, правової, трудової культури. Цілісність національної системи освіти вимагає наступності, єдності всіх ланок виховання, врахування рівнів розвитку вихованців, єднає родинне та суспільне виховання.