2016-2017 н.р.

Результати участі учнів ХЗОШ № 159 у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Назва предмета Брали участь М і с ц я
І ІІ ІІІ
Українська мова 8 - - 1 Демиденко Карина, 8-А клас
Інформатика 8 - - -
Математика 12 Червенко Анастасія, 8-А клас
Біологія 8 - 1 Ісаєва Марія, 10-А клас 1 Демиденко Карина, 8-А клас
Екологія Участі не брали
Хімія 8 - - -
Географія 6 1 Демиденко Карина, 8-А клас
Основи економіки 2 - - -
Основи правознавства 4 - - -
Фізика 10 - Демиденко Карина, 8-А клас Бедрій Єлизавета, 8-А клас
Астрономія 2 - - Сєдих Денис, 10-А клас
Історія 8 - - Калінін Артем, 8-В клас
Англійська мова 8 - - -
Обслуговуюча праця 4 - 2 Федоренко Діана, 8-В клас Бедрій Єлизавета, 8-А клас 1 Лойченко Ольга, 9-Б клас
Російська мова 8 - - -
Р а з о м 98 -

Результати участі учнів ХЗОШ № 159

у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2016/2017н.р.

І етап ( районний) ІІ етап ( обласний)
Брали участь Переможці Брали участь І ІІ ІІІ
Леонідова Аліна, учениця 11-А класу Наукове відділення «Мовознавства», секція «Українська мова» - - - - -
Лисак Єлизавета, учениця 10-А класу Наукове відділення «Хімії та біології», секція «Психологія» - - - - -
Мазур Олександра, учениця 10-А класу Наукове відділення «Філософії та суспільствознавства», секція « Педагогіка» ІІІ місце
Григорук Анастасія, учениця 9-А класу Наукове відділення «Технічних наук», секція « Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження» І місце

Результати участі учнів ХЗОШ № 159 у конкурсах, турнірах у 2016/2017н.р.

Назва конкурсу Брали участь Переможці ( районний етап)
ХVІІ Міжнародний конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика Учениця 3-Б класу Тарасенко Мар’яна Учень 4-А класу Юсіфов Кирило І місце ІІІ місце
VІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім.Т.Г.Шевченка Учень 6-А класу Ходаревський Дмитро ІІІ місце
Турнір юних винахідників та раціоналізаторів Команда учнів 8-10 класів ІІІ місце

2015-2016 н.р.

У 2015/2016 навчальному році учні школи брали участь та стали переможцями ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:

№ з/п ПІБ Клас Назва дисципліни Місце
1. Ісаєва Марія Костянтинівна 9-А Російська мова та література ІІІ
2. Шамлі Сніжана Юріївна 9-А Російська мова та література ІІІ
3 Сергєєва Катерина Віталіївна 10-А Російська мова та література ІІІ
4. Ачкасов Антон Денисович 10-А Географія ІІІ
5. Червенко Анастасія Дмитрівна 6-Б Математика ІІІ
6. Масалітіна Ксенія Олексіївна 8-Б Фізика ІІІ
7. Черниченко Денис Олександрович 9-Б Хімія ІІІ
8. Марченко Вероніка Павлівна 11-А Біологія ІІІ
9. Лисак Єлизавета Юріївна 9-А Біологія ІІІ
10. Булгакова Валерія Святославівна 9-А Біологія ІІІ
11. Матвієнко Анна Сергіївна 9-А Обслуговуюча праця ІІ
12. Зюзюкіна Анастасія Євгенівна 9-А Обслуговуюча праця ІІ
13. Толмачова Дар’я Андріївна 9-А Обслуговуюча праця І
14. Бондаренко Григорій Русланович 9-А Технічна праця І

· 3 учні брали участь у Всеукраїнському конкурсі - захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН:

- Сергєєва Катерина (10-А) - відділення «Історіїї», секція «Всесвітня історія», учасник І (районного) етапу;

- Горобець Катерина (10-А) - відділення : «Філософії та суспільствознавства», секція «Правознавство», учасник І (районного) етапу;

- Овсянніков Едуард (10-А) – відділення «Технічні науки», секція «Інформаційно-комунікативні системи та технології», учасник І (районного) етапу.

Результати участі учнів ХЗОШ № 159 у конкурсах,

турнірах у 2015/2016 н.р.

Назва конкурсу Брали участь Переможці ( районний етап)
ХІV міська предметна олімпіада випускників школи І ступеня «Путівка в науку» Красовський Олег,4-Б кл. ІІІ місце, «Математика»
VІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім.Т.Г.Шевченка Яцина Катерина, 7-А кл. ІІ місце
Турнір юних математиків Команда учнів 10-11 кл. ІІІ місце
Турнір юних інформатиків серед учнів 5-7 класів Команда учнів 5-7 кл. ІІІ місце
Досягнення учнів (2015/2016 н.р)

2014-2015 н.р

Назва конкурсу Місце Учасники Відповідальні
Міжнародний
Мовно-літературний конкурсі ім Т.Г. Шевченка ІІІ Попонін Дмитро Белікова В.В.
Всеукраїнський
Конкурс учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням ( номінація література) ( номінація Історія України та державотворення) учасник Гузе Кристина МарченкоВероніка Леонідова Аліна Бонковська Л.В. Сметанюк Ю.О.
Інтернет - конкурс малюнків от кампанії ТСО „Крейдою на дошці” учасник 6-Б, 9-А, 8-Б, 5-А Булатнікова В.В. Трофимов М.С. Лойченко Н.М. Рєзникова О.Ю.
Інтерактивний Інтернет - конкурс літературних творів від кампанії SAMSYNG „Школа майбутнього” учасник Яцина Катерина Демиденко Карина Новикова Т.М. Бонковська Л.В.
Обласний
Конкурс для дітей та молоді „Місцеве самоврядування – це ми!” учасник Марченко Вероніка Леонідова Аліна Войко Анастасія Сметанюк Ю.О.
Виставка малюнків та поробок «Всесвітній день захисту тварин»” І-ІІІ Учні 6 –Б класу Булатнікова В.В.
Конкурс АК „Харківобленерго” на кращу шкільну ілюстровану стінну газету „Життя без електротравматизму” учасник Івлєва Олександра Трофимов М.С.
Конкурс-вікторина ГУ ДСНС України у Харківській області. „Зробимо життя безпечним” учасник Дарзієв Денис Ємцова Тетяна Федорова Вероніка Череватенко Артем Луговий Владислав Добров Андрій Кучеренко Вероніка Віаніс-Трофименко К.Б. Хворост Г.Б. Хворост Г.Б. Дмитрук І.М. Курган Т.С. Кузочкина С.В. Новикова Т.М.
Міський
„Український сувенір” І Гончаренко Катерина Лясковська Н.В.
Районний
Конкурс – виставка „Природа і фантазія” ІІІ ІІ ІІ І Шамлі Сніжана Решітник Євгеній Сударєв Ігор Бєлова Анастасія Овчарова А.В. Лясковська Н.В. Дмитрук І.М. Бабенко К.О.
Конкурс-виставка „Параскева-Рукодільниця” І І Сараєва Ліна Калачник Маргарита Бортник Д.А. Дмитрук І.М.
Конкурс „Барви осінньої мелодії” учасник Тельна Олександра Бондаренко О.О.
Конкурс дитячого малюнка „Симфонія кольору. Харків – це моє місто” І І І Ємцова Тетяна Івлєва Олександра Філатов Євгеній Хворост Г.Б. Трофимов М.С. Краснухина Н.М.
Міська шкільна ліга КВК дипломанти учні 9-11 Шемякіна Я.І.
Конкурс „Мій Харків – моя Україна”. І І Гепалова Дар'я Пафік Вероніка Бонковська Л.В.
Гоман О.М.

Дитячий літературний конкурс «Захистимо країну від лиха» І Гузе Крістіна- 11-А Павличенко Е.В.
Конкурс учнівських творчо-пошукових робіт «Мій родовід»номінація «Родовід моєї сім`ї» ІІ Кікнадзе Тамаз – 9-А Трофимов М.С.
Конкурс учнівських творчо-пошукових робіт «Мій родовід»номінація «Родовід моєї сім`ї» ІІІ Алейнікова Валерія – 8-А Овчарова А.В.
Конкурс учнівських творчо-пошукових робіт «Мій родовід»номінація «Ордени та медалі моєї родини» ІІІ Зюзікіна Анастасія – 8-А Овчарова А.В.
Конкурс учнівських творчо-пошукових робіт «Мій родовід»номінація «Герої живуть серед нас» ІІІ Потоцька Дар’я – 9-А Трофимов М.С.
Мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка ІІІ Попонін Дмитро – 5-А Кузочкина С.В.

2013 - 2014 н.р.

(завантажити портфолио ХЗОШ №159 2013-2014)
Учениця 8-А класу Івлєва Олександра взяла участь у Всеукраїнському конкурсі "Дудл для Google" за темою "Україна моєї мрії" та увійшла в 5-ку кращіх робіт у своїй віковій категорії.

/Files/images/Ивлева.jpg

Дуб - могутня Україна, соняшник - благополучна та квітуча, колосся - родюча земля, калина - життя, символ дитини, щасливе дитинство.

Банк учнівських ідей ЗНЗ № 159
  1. Екологічний проект.
  2. Мета проекту: формування екологічного світогляду, надання можливості брати участь у загальних програмах і проектах учням, хто не байдужий до природи, хто прагне зберегти природні багатства для себе та майбутніх поколінь.
  3. Завдання проекту: - допомога птахам у осіннє-зимовий період;

- створення годівничок для птахів;

- заготівля корму.

4. Структура проекту: - створення ініціативної групи;

- поставлення мети та завдання;

- розподіл обов’язків між членами ініціативної групи.

5. Шевченко Олександра Володимирівна, учениця 8-А класу.

  1. Волонтерський проект.
  2. Мета проекту: - формування особистості чуйної до чужої біди,

- виховання доброти, честі, поваги і любові;

- взаємодопомога, безкористя;

- повага до оточуючих людей.

3. Завдання проекту: - допомога Дитячому будинку, Будинку малятка, дітям дитячих садків;

- надання допомоги соціально незахищеним дітям;

- надання допомоги (одяг, взуття, іграшки, канцтовари та ін.)

4. Структура проекту: - створення ініціативної групи;

- поставлення мети та завдання;

- розподіл обов’язків між членами ініціативної групи.

5. Актив учнів 10-Б класу.

У ІІ півріччі 2013 у межах виконання державної програми «Молодь України» було створено умови для:

- інтелектуального самовдосконалення учнівської молоді, творчого розвитку особистості: участь у районному конкурсі художньої творчості «Мальовнича Україна», участь в районному конкурсі декоративно-прикладного мистецтва „Параскева-рукодільниця”, участь у районній виставці – конкурсі «Український сувенір», проведено традиційний фестиваль-конкурс „159 має талант”, участь у районному етапі міського конкурсу „Учень року - 2013”, участь у районному конкурсі „Гордість Дзержинського району”, участь у обласному етапі Х Всеукраїнського фестивалю „Таланти багатодітної родини”, участь у просвітницькому творчому заході для учнів «Лист міліціанеру», участь у районному КВК "Ми чемпіони "( ІІІ місце).

- утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей: участь у всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття», вистава „Сватання на Гончарівці”, презентація традиційних українських національних страв ( у межах неділі української мови та літератури), „Шевченківські читання” – літературно - музична вистава, участь у Всеукраїнському літературному конкурсі „Розкрилля души”, присвяченого 200 – річному ювілею Т.Г. Шевченко ( Пафік Вероніка, 10-А – ІІ місце у районному етапі), участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу ім. Петра Яцика (Яцина Катерина, 5-А - ІІ місце), участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу Т.Г. Шевченка (Василець Іван, 4-В - ІІІ місце) , участь у районному етапі обласного фестивалю ораторського мистецтва „Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття!”, підготовка до участі у міському та обласному етапах військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця - 2014"; зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни, проведення святкових зборів, присвячених Дню Державного Прапора України, Дню незалежності України, організація та участь у заходах в межах Всеукраїнського руху учнівської молоді «Моя земля – земля моїх батьків», організація та проведення акцій циклу «Відроджуємо народні традиції та звичаї» - «Свято Покрова», «Святий Миколай». „День українського козацтва”.

- участі в акції волонтерських учнівських об’єднань: «Нам память досталась в наследство…» (діти – ветеранам війни, діти – дітям війни, діти – вчителям ветеранам війни), підготовка до участі у міській Спартакіаді допризовної молоді і військово - спортивної гри «Патріот» серед учнів ЗОШ,

організація та проведення концертної програми, присвяченої Всесвітньому Дню інвалідів для вихованців КП для дітей з особливими потребами „Промінь”.

- пропаганди та формування здорового способу життя: участь у Малих Олімпійських іграх., участь у щорічних змаганнях з комбінованої естафети „Веселі старти” серед учнів 2-3-х класів ЗНЗ Дзержинського району; участь в обласних зональних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед районів м.Харкова (ІІ, ІІІ місце – хлопці; І місце - дівчата); участь в районних змаганнях з легкоатлетичного багатоборства «Старти надій» серед команд учнів 4 - 7-х класів ЗНЗ Дзержинського району, участь в районних змаганнях „Спорт протягом життя”, участь в районних змаганнях з волейболу ( ІІ місце), участь у районному етапі Всеукраїнської військово – спортивної грі „Джура”( VІ місце), участь у ХХVІІІ міжнародному традиційному легкоатлетичному марафоні «Визволення», присвяченому Дню міста, 22-й річниці Незалежності України та 70-й річниці визволення м. Харкова від німецько-фашистських загарбників, участь в обласній акції дитячих робіт та творів «Молодь за здоровий спосіб життя».

- створення сприятливого середовища для забезпечення зайнятості молоді: відвідування Харківської академії банківських справ, ярмарку ВНЗ ХТУ „ХПІ”, Національної академії державного управління при Президентові України, відвідування учнями 9-11-х класів міських заходів „Науковій пікнік”, „Ніч науки”, зустріч учнів з представниками Університету МВС України.

- надання підтримки молодіжним та дитячим громадським організаціям: участь у засіданнях членів Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування, участь у благодійних акціях „Серце до серця”, „Милосердя”, „Допоможи ближньому”; проведено конкурс плакатів "Голуб миру", участь у конкурсі плакатів «Погляд молоді на соціальні проблеми сьогодення», учень 11-А класу Булатнікова Владислав – дипломант районного конкурсу „Краще інтерв’ю з видатною людиною”, участь учнів у засіданнях районного Дебатного клубу, навчання у міської школі розвитку „Мер міста”, участь у засіданнях членів Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування, робота над проектами Банку учнівських ідей ( Екологічний проект – допомога птахам у осінньо - зимовий період, Волонтерській проект – допомога та співпраця з КП для дітей з особливими потребами „Промінь”).

- інтеграції шкільної дитячої організацій до відповідних європейських і світових організацій: зустріч з представниками європейських країн, участь у міських заходах "Проект-404", "Добре разом".

- підготовки та проведення 70-ї річниці визволення м. Харкова від німецько-фашистських загарбників: участь у проведенні церемонії урочистого відкриття меморіальних дошок Героям Рядянського Союзу Берестовському Борису Івановичу, Панченко Івану Нікифоровичу, участь у святкових урочистостях, присвячених 70-ї річниці визволення м. Харкова від німецько-фашистських загарбників, участь у акції волонтерських учнівських об’єднань: «Чистий обеліск» (за чистоту скверів та паркових зон, де розміщені пам’ятники, обеліски, меморіальні комплекси), участь у конкурсі виразного читання творів присвячених 70-ї річниці визволення м. Харкова від німецько-фашистських загарбників „Вірші зачаровані вогнем та любов’ю”, участь у конкурсі учнівських проектів «Моя мала Батьківщина» (номінація «Видатні Харків’яни»).

- ціннісного ставлення до природи: виставка малюнків «Всесвітній день захисту тварин», «Наша мрія – вода чиста, земля красива», участь у районному конкурсі «Щедрість рідної землі», участь у районних конкурсах «Природа та фантазія», ”Зимовий букет”, „Різдвяна листівка”(Богдан Вікторія, 1-А – І місце), участь у районній виставці «Новорічна флористика», „Новорічна композіція” ( Пономарів Святослав – 4-А, ІІ місце, Переяславська Ксенія, 8-А – ІІ місце), екскурсія учнів до Кінологічної станції, до Екопарку, проведення традиційної акції з благоустрою шкільного подвір’я „Золота осінь”, участь у районному конкурсі «Різдвяна листівка», участь у районній екологічній акції «ЕКО– 2013».

У 2013-2014 навчальному році переможцями ІІ етапу учнівських предметних олімпіад з базових дисциплін стали:

Мамонова Анастасія (8-А) – математика, ІІ місце;.

Фєсько Наталія(9-А) – обслуговуюча праця, ІІ місце.

Філін-Філінюк Юлія (9-А) – обслуговуюча праця, ІІІ місце.

Конюшенко Ольга ( 10-Б)–правознавство, ІІІ місце.

У 2013-2014 навчальному році 2 учнів брали участь у і етапі захисту науково-дослідницьких робіт МАН, серед них посіли призові місця: Овчарова Олександра (10-А) - секція „Інтегрований курс літератури”, І місце, Хрилін В’ячеслав (10-А) – секція „Правознавство”, учасник

У конкурсах міжнародного, Всеукраїнського, міського рівнів учні школи продемонстрували такі результати:

1) Всеукраїнський природничий конкурс «Колосок-2013»:

Всього учасників – 194.

«Золотий колосок» – 125;

«Срібний колосок» :

С-1- 31;

С-2- 17;

С-3- 40..

2) Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»:

Всього учасників – 148

3) Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»:

Всього учасників – 101.

4) Міжнародний ігровий конкурс «British Bulldog»:

Всього учасників – 50

5) Міжнародний ігровий конкурс з історії світової художньої

культури «Золотое Руно»:

Всього учасників – 41

6) Всеукраїнський інтерактивний конкурс юних суспільствознавців "Кришталева сова":

Всього учасників – 14.

7) Міжнародна гра-конкурс „Русский медвежонок- 2013”

Всього учасників – 109.

Диплом І ступеню: - 3;

Диплом ІІ ступеню: - 3;

Сертифікат – 103.

8) Міжнародний ігровий конкурс іноземних мов „Гринвич”

Всього учасників – 10.

9) Всеукраїнський інтерактивний конкурс юних істориків " Лелека":

Всього учасників – 61.

10) Всеукраїнський інтерактивний конкурс юних фізиків „ Левеня":

Всього учасників – 33.


У 2012/2013 навчальному році учні посіли призові місця :

Назва конкурсу Рівень ПІБ учня клас Номінація Нагорода
1. Конкурс ораторського мистецтва до Дня української писемності та мови Районний Дмитренко Владислава 10-А Номінація „За образність мовлення”
2. Вокальний конкурс „Зорепад” Районний Тельная Олександра, Гепалова Дар’я 3-А, 4-В Естрадна пісня Лауреат
3. “Український сувенір ” Районний Міський Воробєй Катерина, Шамлі Сніжана 3-А, 6-А Бісероплетіння Переможець Лауреат
4. Х Міський конкурс „Не любить серце, не бачачи краси…” Міський Безрученко Тамара 11-А Твір Лауреат
5. Міський конкурс знавців української мови Районний Ткаченко Андрій 10-А Спорт Лауреат
6. Міжнародний конкурс учнівської творчості ім..Шевченка Районний Дмитренко Владислава 10-А Твір Лауреат
7. Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика Районний Пафік Вероніка, Чадаєва Дар”я, Абу Дальфа Амір 9-А, 10-А, 3-Б Виразне читання Лауреат
8. Міський конкурс „Мій біль - Чорнобиль”. Районний Пафік Вероника, Шамлі Снежана 9-А, 6-А Твір Малюнок ІІ місце. ІV місце.
9. Міський конкурс музично - літературних композицій „Поклонимся великим тем годам”. Районний Команда учнів 7-10 кл. Музично – літературна композиція ІІ місце.
10. Х обласний фестиваль педагогів-тренерів та підлітків-інструкторів „Рівний Рівному”. Обласний Команда учнів 7-10 кл. Композиція Лауреат
11. Міський конкурс КВК ЮІР Районний Команда учнів 7-10 кл. Композиція ІІІ місце.
12. Змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед районів м. Харкова. Обласний зональний Команда учнів 4-6 кл. V місце
13. Конкурсі декоративно-прикладного мистецтва „Параскева-рукодільниця”. Районний Пафік Вероника, Шамлі Сніжана, Мазур Олександра 9-А, 6-А, 9-А Поробка Колаж Гобеиен І місце. І місце. І місце
14. Конкурс „Різдвяна листівка” Районний Черниченко Денис 6-Б Листівка ІІ місце.
15. Всеукраїнський фестиваль – конкурс мистецтв „Джерело талантів” Міський Швоєва Єлизавета 6-А Лауреат І ступеню
16.. Конкурс „Український сувенір” Міський Шамлі Сніжана 6-А Композиція ІІІ місце
17. Районний фестиваль – конкурс „Зорепад” Районний Швова Єлизавета 6-А Хореографічне мистецтво Лауреат І ступеню
18. Конкурс „Мій хатній улюбленець” Районний Шамлі Сніжана, Мазур Анастасія 6-А, 9-А Малюнок Малюнок ІІ місце І місце.
19. Конкурс „Мій родовід” Районний Кривка Костянтин 11-А Твір І місце.
Про ефективність системи методичної роботи свідчать досягнення вчителів у педагогічних конкурсах різних рівнів:
  • робота Чижикової Л.О. «Вишивка стрічками від А до Я» на ХХ обласній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій відзначена дипломом ІІІ ступеня;
  • робота Нгуен Л.В. «Формування ключових компетентностей читачів шкільної бібліотеки засобами проектних технологій» на ХХ обласній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій відзначена дипломом І ступеня;
  • робота Овчарової А.В. «Застосування проблемного навчання на уроках біології як засобу підвищення активізації пізнавальної діяльності школярів» на ХХ обласній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій ( районний етап) відзначена дипломом І ступеня;
  • дипломами ІІ та ІІІ ступенів ХХ виставці-презентації педагогічних ідей та технологій ( районний етап) відзначені роботи Туль Т.М., Віаніс-Трофіменко К.Б., Барздової О.В., Хворост Г.Б., Онищенко О.І., Пархоменко С.С., Ямчицького В.В.;
  • подяки за участь у ХХ виставці-презентації педагогічних ідей та технологій отримали Павличенко Ю.С., Залозна В.В.;
  • роботи Булатнікової В.В. та Новікової Т.М. посіли І-і місця у районному етапі міського конкурсу на кращий дистанційний курс у номінаціях «Географія» та «Математика»;
  • Овчарова А.В. посіла ІІІ місце у районному турі Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року»;
  • Корсун Д.С. посів ІV місце у районному конкурсі молодих вчителів «Дебют».

У 2012-2013 навчальному році переможцями ІІ етапу учнівських предметних олімпіад з базових дисциплін стали:

Черниченко Денис (6-Б) – математика, ІІІ місце;біологія, ІІІ місце.

Черкашина Анна (9-Б) – обслуговуюча праця, ІІ місце.

Когтев Владислав (11-Б)- технична праця, ІІІ місце.

У 2012-2013 навчальному році 9 учнів брали участь у і етапі захисту науково-дослідницьких робіт МАН, серед них посіли призові місця: Безрученко Тамара 11– Б клас, ІІІ місце (І етап), секція "Правознавство"; Грушко Юлія 11-А класс, І місце (І етап), секція "Філософія".

У конкурсах міжнародного, Всеукраїнського, міського рівнів учні школи продемонстрували такі результати:

1) Всеукраїнський природничий конкурс «Колосок»:

Всього учасників – 319.

«Золотий колосок» – 156;

«Срібний колосок» – 163.

2) Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник - 2012»:

Всього учасників – 168

Диплом І ступеню: - 9

Диплом ІІ ступеню: - 6

Диплом ІІІ ступеню: - 4.

3) Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»:

Всього учасників – 134

Відмінний результат - 60

Добрий результат – 54..

4) Міжнародний ігровий конкурс «British Bulldog»:

Всього учасників – 17.

Диплом І ступеню: 1;

Диплом ІІ ступеню: 1.

5) Міжнародний ігровий конкурс з історії світової художньої

культури «Золотое Руно»:

Всього учасників – 20

6) Всеукраїнський інтерактивний конкурс юних суспільствознавців "Кришталева сова":

Всього учасників – 77.

Диплом І ступеню: - 8;

Диплом ІІ ступеню: - 19;

Диплом ІІІ ступеню: - 5.

Сертифікат - 45


Щорічно учні школи беруть участь в районних учнівських змаганнях з базових дисциплін.

У 2011/2012 навчальному році переможцями районних учнівських олімпіад з базових дисциплін та конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН стали:

- Чадаєва Дар’я (9-А клас) - обслуговуюча праця, ІІІ місце;

- Ешану Віоріка (6-А клас) - математика, ІІІ місце;

- Міхєєва Марія (10-А клас) – робота «Козацьківправи як взірець фізичного виховання», ІІ місце.

Переможці конкурсів, турнірів, олімпіад:

1) Всеукраїнський природничий конкурс «Колосок»

Всього учасників – 65

«Золотий колосок» – 32

«Срібний колосок» – 28

2) Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник - 2011»

Всього учасників – 75

Диплом І ступеню - 11

Диплом ІІ ступеню - 14

Диплом ІІІ ступеню - 50

3) Міжнародний фізичний конкурс «Левеня»

Всього учасників – 26

«Відміннийрезультат» - 7

«Добрийрезультат» - 19

4) Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

Всього учасників – 112

«Відміннийрезультат» - 23

«Добрийрезультат» - 67

5)Всеукраїнський інтерактивний конкурс з історії „Лелека”

Всього учасників - 18

Диплом І ступеню - 6

Диплом ІІ ступеню - 8

Диплом ІІІ ступеню - 4

6) Всеукраїнський конкурс з англійської мови „Грінвич”

Всього учасників – 48

«Відміннийрезультат» - 7

«Добрийрезультат» - 30

7) Конкурс зросійської мови „Лукоморье”

Всього учасників – 42

Диплом І ступеню - 8

Диплом ІІ ступеню - 7

Диплом ІІІ ступеню - 13

8) )Всеукраїнський інтерактивний конкурс юних суспільствознавців „Кришталева сова”

Всього учасників - 28

Диплом І ступеню - 9

Диплом ІІ ступеню - 8

Диплом ІІІ ступеню - 11


Результатом діяльності педагогічного колективу школи є досягнення учнів на конкурсах, змаганнях різного рівня.
Учні школи захищають свої наукові роботи на районних, обласних конкурсах-захистах в Харківському територіальному відділенні Малої академії наук.

У 2010-2011 навчальному році учні посіли призові місця :

- Районна олімпіада з екології – І місце Мироненко Катерина – 11- А клас;

- МАН – ІІ етап- ІІІ місце, англійська мова -Мироненко Катерина – 11-А клас;

- Районний етап міського конкурсу знавців української мови – ІІІ місце - Мартиш О.-10-А. клас;

- Районна олімпіада з обслуговуючої праці – ІІІ місце - Грушко Ю – 9-А клас;-

- Районний етап міського конкурсу учнівської творчості ім.Шевченка - ІІІ місце - Дмитренко В.-8-А.клас

Про ефективність системи методичної роботи свідчать досягнення вчителів у педагогічних конкурсах різних рівнів:

Районний конкурс «Учитель року – 2011»

- вчитель історії Ямчицький В.В. – І місце у районному етапі конкурсу та лауреат у ІІ обласному етапі;

- роботи Рубіної Л.Л. та Омелай І.М. наданих на обласну виставку педагогічних ідей відзначені грамотами.

Лише творчий вчитель здатний виховати творчого учня. Педагогічний колектив школи намагається забезпечити вільне просування учнів школи в освітньому просторі району, міста, області. Протягом року учні школи взяли участь у 19 учнівських конкурсах різних рівнів та напрямків, де досягли таких результатів:

- районний турнір юних фізиків – І місце;

- районний турнір юних математиків – ІІ місце.

Щорічно учні школи беруть участь в районних учнівських змаганнях з базових дисциплін.
В 2010-2011 навчальному році переможцями районних учнівських олімпіад з базових дисциплін стали:

Мироненко Катерина (11А) – екологія, І місце.

У 2010-2011 навчальному році учні захистили наукові роботи:

- «Соціальна поведінка бджіл», Платонов Назар, 9-А клас;

- Мироненко Катерина, 11 - А клас, посіла ІІІ місце з англійської мови;

- Безрученко Тамара, 9 – Б клас, учасник другого етапу секції – журналістика.

Переможці конкурсів, турнірів, олімпіад учнів школи І ступеня:

1) Всеукраїнський природничий конкурс «Колосок»

Всього учасників – 77 учнів

«Золотий колосок» – 39

«Срібний колосок» – 34

2) Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник - 2010»

Всього учасників – 32

Диплом І ступеню: 4

Диплом ІІ ступеню: 7

Диплом ІІІ ступеню: 11

3) У міжнародному фізичному конкурсі «Левеня» всього взяло участь 15 учнів. З них отримали сертифікат «Відмінний результат» 2 учні, «Добрий результат» - 10

4) У міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» всього взяло участь 99 учнів. З них отримали сертифікат «Відмінний результат» 17 учнів, «Добрий результат» - 68.

5) У Всеукраїнському інтерактивному конкурсі з історії „Лелека – 21” всього взяло участь 34 учні, з них отримали:

Диплом І ступеню: 4

Диплом ІІ ступеню: 6

Диплом ІІІ ступеню: 4

6) У Всеукраїнському конкурсі з англійської мови „Грінвич” всього взяло участь 40 учнів, з них отримали сертифікати „Відмінний результат” – 5, „Добрий результат” – 23


Команди, які прийматимуть участь у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2009-2010 навчальному році

З обслуговуючої праці: Кривохижа Катерина (9-А клас)

З літератури, зарубіжної літератури:

Левицький Сергій, Ндукву Нгозіка - 8 клас
Лунін Михайло, Хорошун Тетяна - 9 клас
Касьянова Олена, Казаєва Даміра -10-а клас
Андрусенко Владислав, Азаренкова Юлія - 10-Б клас
Гарцева Катерина, Огій Катерина 11-А клас

З історії:

Матвій Вікторія, Ткаченко Андрій - 7-А клас
Ндукву Ннамді Джостін, Левицький Сергій - 8 клас
Чумаченко Марія, Касьянова Олена -10-А клас

З інформатики:

Кардаш Катерина 9-А клас
Нагорний Іван 11-А клас

З біології:

Левицький Сергій, Безрученко Тамара - 8 клас
Пінський Мирослав, Федерко Семен - 9-А клас
Мироненко Катерина, Хрипливець Олена - 10 клас
Огій Катерина - 11-А клас

З математики:

Грищенко Анна, Хрилін Вячеслав - 6- А клас
Рябенко Максим, Ткаченко Максим - 7-А клас
Ндукву Нгозіка Юкерія, Рищенко Анастасія - 8 клас
Чумаченко Марія, Глуховець Валерія. Андрусенко Владислав - 10 клас

З хімії:

Безрученко Тамара, Гвоздецька Єлизавета - 8 клас
Касьянова Олена, Казаєва Даміра - 10-А клас
Баштенко Тетяна, Гарцева Катерина - 11-А клас

З української мови та літератури:

Матвій Вікторія, Чадаєва Дарія - 7-А клас
Міхєєва Марія 8-А клас
Хорошун Тетяна 9-А клас
Глуховець Валерія, Хрипливець Олена -10 клас
Плясова Катерина, Гарцева Катерина - 11- А клас

З географії:

Матвій Вікторія, Сотнікова Катерина - 7-А клас
Шульга Ірина, Скорикова Ірина - 8 клас
Хорошун Тетяна, Федерко Семен - 9-А клас
Чумаченко Марія, Касьянова Олена - 10-А клас

З іноземної мови(англійської):

Бондаренко Карина, Левицький Сергій - 8 клас
Шевченко ЛІлія, Кардаш Катерина - 9-А клас
Чумаченко Марія, Хрипливець Олена - 10 клас
Огій Катерина, Гарцева Катерина - 11- А клас

З економіки:

Хрипливець Олена, Журенкова Вікторія - 10 клас
Гарцева Катерина, Сичов Віктор - 11-А клас

З фізики:

Дмитренко Владислав, Єльмин Максим - 7-А клас
Махиня Андрій, Дударев Микита - 8 клас
Федерко Семен, Лунін Михайло - 9 клас
Хрипливець Олена, Андрусенко Владислав, Чумаченко Марія - 10 клас
Демченко Яна, Гарцева Катерина - 11 клас

З основ правознавства:

Касьянова Олена - 10-А клас

Наші досягення:

Лауреат конкурсу на кращий літературний твір ім. О. С. Масельського Огій Катерина 11-А клас

Переможець конкурсу дитячої творчості "Податки очима дітей" Шамлі Сніжана 3-А клас

Лауреат міського конкурсу "Учень року 2010" Чумаченко Марія 10-А клас

Лауреат конкурсу учнівських творів "Ордени та медалі моєї родини" Рябчинський богдан 11-А клас

Переможець конкурсу "Моя мала Батьківщина" Кікнадзе Тамаз 4-А клас

Переможець конкурсу "Міс Юність" Берулава Цира 7-Б клас

Кiлькiсть переглядiв: 15