Дорогі друзі! У читальній залі нашої бібліотеки ви можете знайти необхідну інформацію в довідкових виданнях: словниках, довідникових та енциклопедичних виданнях з різних галузів знань.

/Files/images/Бібліотека/словарь.jpg

В бібліотеці ви довідаєтесь про фонди художньої та галузевої літератури, періодичних видань, якщо скористаєтесь довідковим апаратом бібліотеки.

Шановні користувачі шкільної бібліотеки!

До ваших послуг:

/Files/images/Бібліотека/каталог.jpg

• Алфавітний каталог
  • Систематичний каталог
  • Систематична картотека газетно-журнальних статей
  • Краєзнавча картотека
  • Картотека «Українознавство»
  • Картотека «Теорія та практика з виховної роботи»
  • Картотека «Школа здоров’я»
  • Картотека «На допомогу вчителю літератури»
  • Картотека «Компетентнісна педагогіка»

АБЕТКОВИЙ КАТАЛОГ

/Files/images/Бібліотека/абетка.jpg

Абетковий (алфавітний) каталог (АК) має просту у користуванні структуру. Каталожні картки з бібліографічними записами розташовані в ньому в абетковому (алфавітному) порядку прізвищ авторів і основних назв творів. Таким чином, абетковий каталог, має змогу інформувати читачів про авторський склад фонду бібліотеки. За допомогою алфавітного каталогу можна навести різноманітні бібліографічні довідки, наприклад, чи є у бібліотеці необхідний читачеві документ, які твори певного автора чи певної назви є у бібліотеці та в якій кількості, коли, у якому місці і яким видавництвом видано документ.

Бібліографічні записи творів розставлені в алфавітному порядку авторських прізвищ. Записи творів з однаковими прізвищами – за алфавітом авторських ініціалів. Якщо книга має одного, двох чи трьох авторів, то бібліографічний запис складається на прізвище першого автора.

Систематичний каталог

/Files/images/Бібліотека/систем каталог.jpg

Систематичний каталог (СК) – бібліотечний каталог, в якому бібліографічні записи розташовуються за галузями знань у відповідності з УДК. Він розкриває зміст бібліотечного фонду за галузями знань.

Шановні користувачі!

У бібліотеці ми створюємо для вас Довідковий фонд на електронних носіях: словники, довідники, енциклопедії тощо.
Ви можете переглянути їх у читальній залі бібліотеки або зберегти на свої електронні носії.
/Files/images/Бібліотека/диски.jpg

Бібліотека також створює фонд творчих робіт учнів та учителів на електронних носіях. Запрошуємо прийняти участь в його поповненні.

Якщо ви не знайшли потрібної інформації у друкованих або електронних довідкових виданнях шкільної бібліотеки, до вашої уваги:

Електронні ресурси для вчителів

Інтернет скарбничка учня